Usługi

Druk offsetowy

Oferujemy najwyższej jakości druk offsetowy do wysokich i średnich nakładów realizowany na maszynach rolowych i arkuszowych, które są odpowiednio dobierane do specyfiki danej pracy.

Czytaj więcej

Druk rolowy

Oferujemy offsetowy druk zwojowy w wersji heatset i coldset. Maszyny rolowe heatset przeznaczone są do druku dużych i średnich nakładów wysokiej jakości katalogów i czasopism.

Czytaj więcej

Druk arkuszowy

Realizujemy offsetowy druk arkuszowy na najwyższej klasy maszynach Heidelberg Speedmaster XL do 8 kolorów w jednym przelocie. Druk arkuszowy jest dedykowany średnim nakładom prac.

Czytaj więcej

Druk cyfrowy

Oferujemy produkcję cyfrową niskich nakładów instrukcji obsługi stałym klientom na zasadzie ciągłej współpracy i codziennych dostaw.

Czytaj więcej

Oprawa

Nasz dział introligatorski wraz ze swoimi sprawdzonymi kooperantami i dostawcami jest w stanie wykonać niemal każdy rodzaj oprawy w wysokich i średnich nakładach.

Czytaj więcej

Usługi uzupełniające

Oferujemy szereg różnych usług uzupełniających np. automatyczne naklejanie indywidualnych kodów dostępu na okładkę, przygotowywanie wysyłek do prenumeratorów, zaokrąglanie rogów itd.

Czytaj więcej