Co drukujemy

Druk katalogów

Specjalizujemy się w offsetowym druku katalogów reklamowych w średnich i wysokich nakładach. W zależności od specyfikacji drukujemy je na maszynach rolowych lub arkuszowych.

Czytaj więcej

Druk czasopism

Wydawcom oferujemy druk offsetowy do wysokich i średnich nakładów czasopism realizowany na maszynach rolowych lub arkuszowych, które są odpowiednio dobierane do specyfiki danego pisma.

Czytaj więcej

Druk instrukcji obsługi

Specjalizujemy się w druku instrukcji i w zależności od danej instrukcji, jej specyfiki i nakładu dobieramy odpowiednią technologię od druku rolowego, przez arkuszowych, po druk cyfrowy.

Czytaj więcej

Druk broszur

Drukujemy broszury reklamowe najwyższej jakości, do których oferujemy szereg ciekawych uszlachetnień, które dodatkowo podkreślą wyjątkowość danej publikacji.

Czytaj więcej

Druk książek

Drukujemy książki w średnich i wysokich nakładach zarówno na maszynach rolowych w wersji heatset i coldset, jak również na maszynach arkuszowych. Wydawcom oferujemy szereg dodatkowych usług.

Czytaj więcej

Druk zeszytów

Do druku zeszytów wykorzystujemy nasze maszyny rolowe w wersji heatset i coldset oraz maszyny arkuszowe. Aby nadać zeszytom wyjątkowy wygląd proponujemy szereg ciekawych uszlachetnień na okładki.

Czytaj więcej

Druk gazetek reklamowych

Do druku wysokich nakładów gazetek reklamowych proponujemy maszyny zwojowe typu heatset z opcją klejenia w grzbiecie w jednym procesie produkcyjnym lub w oprawie zeszytowej do średnich nakładów.

Czytaj więcej

Druk kołozeszytów

Drukujemy i oprawiamy kołozeszyty w wersji spiralowej wkręcanej lub w oprawie zamykanej metalowej O-wire. Oferujemy też usługi perforacji, wiercenia otworów czy zaokrąglania rogów.

Czytaj więcej

Druk kalendarzy O-wire

Oferujemy najwyższej jakości druk offsetowy do wysokich i średnich nakładów wielokartkowych kalendarzy w formacie B2 z opcją oprawy dłuższego boku czyli 68 cm.

Czytaj więcej