Co drukujemy?

 

Druk katalogów

Druk wysokiej jakości katalogów


Drukujemy katalogi w technologii offsetowej zarówno rolowej jak i arkuszowej dla najbardziej prestiżowych i wymagających globalnych marek, dla których kwestia jakości jest priorytetem we współpracy. Ty też zaufaj sprawdzonej i doświadczonej międzynarodowej drukarni. Dowiedz się więcej.

Planujesz druk katalogów? Skontaktuj się z nami.
 

Druk czasopism

Offsetowy druk czasopism


Druk czasopism kolorowych to duża część naszego biznesu. Współpracujemy zarówno z małymi lokalnymi wydawcami, z firmami z zakresu customs publishing, jak i międzynarodowymi wydawnictwami. Drukujemy czasopisma w technologii offsetu zarówno na maszynach offsetowych zwojowych jak i arkuszowych. Dowiedz się więcej.

Szukasz stabilnego partnera do druku czasopism? Skontaktuj się z nami.
 

Druk broszur

Offsetowy druk broszur


Oferujemy druk broszur reklamowych w średnich i wysokich nakładach. W zależności od specyfiki broszury, realizujemy je na maszynach rolowych heatsetowych i coldsetowych oraz na maszynach arkuszowych. Wysoka jakość wydruku, doskonałe odwzorowanie kolorystyczne, atrakcyjna cena i terminowość dostaw to podstawy naszego działania. Skontaktuj się z nami!

Jeśli szukasz drukarni do druku broszur, jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami.
 

Druk książek

Druk książek w oprawie miękkiej


Drukujemy książki w miękkiej oprawie w średnich i wysokich nakładach. Nasze maszyny rolowe heatsetowe i coldsetowe do dużych nakładów oraz maszyny arkuszowe do średnich nakładów gwarantują bardzo dobrej jakości druk offsetowy oraz terminową realizację zlecenia. 

Jesteś zainteresowany drukiem książek w naszej drukarni? Skontaktuj się z nami.
 

Druk folderów reklamowych

Wysokiej jakości foldery reklamowe


Planujesz druk folderów, broszur lub ulotek w wysokich nakładach? Zastanawiasz się, komu zlecić druk materiałów, których jakość wykonania oceni nie tylko Twój szef, ale przede wszystkim kilkadziesiąt lub nawet kilkaset tysięcy klientów? Drukarnia Elanders, która jest częścią międzynarodowego koncernu, gwarantuje druk wysokiej jakości materiałów reklamowych oraz terminową realizację. Szeroki park maszynowy, trzyzmianowa organizacja pracy oraz doświadczeni drukarze to gwarancja najwyższej jakości druku i zadowolenia ze współpracy.  

Szukasz dostawcy wysokiej jakości druku offsetowego? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
 

Druk gazetek reklamowych

Offsetowy druk gazetek


Drukarnia Elanders oferuje druk kolorowych gazetek reklamowych na maszynach rolowych z opcją klejenia w grzbiecie podczas jednego procesu technologicznego. Standardowy format gazetek to A4 i możliwość klejenia na leju kilku objętości składek. Dla pozostałych objętości, przy których nie możemy zastosować klejenia w jednym procesie technologicznym, proponujemy oprawę zeszytową.

Szukasz drukarni do druku gazetek reklamowych? Zapraszamy do współpracy.
 

Druk instrukcji

Druk instrukcji obsługi


Druk instrukcji obsługi to ważna część naszego biznesu. Dostarczamy instrukcje obsługi do fabryk zarówno w Polsce, jak i do zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Europie. Naszą przewagą jest fakt posiadania wielu technologii, począwszy od maszyn rolowych, przez druk arkuszowy aż po doskonale wyposażony zakład druku cyfrowego. Dzięki temu możemy być konkurencyjni cenowo oraz elastyczni odnośnie terminów dostaw. 

Szukasz dostawcy komponentów poligraficznych do swojej fabryki? Obejrzyj nasz film.

Skontaktuj się z nami!

Telefonicznie

+48 23 662 23 16