Druk czasopism

Drukarnia Elanders realizuje druk czasopism oraz magazynów w średnich i wysokich nakładach. Oferujemy wysokiej jakości druk offsetowy na wybranych podłożach oraz z dodatkowym uszlachetnieniem, w zależności od charakteru publikacji.

Dzięki nowoczesnym maszynom możemy realizować zamówienia szybko oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Maszyny rolowe heatset pozwalają na wydruk w bardzo atrakcyjnej dla klienta cenie, przy zachowaniu najwyższej jakości druku offsetowego.

Druk czasopism

Naszym Klientom proponujemy optymalne rozwiązania w zależności od charakteru danego magazynu. Jako duża drukarnia czasopism – oferujemy możliwość druku czasopism w technologii offsetowej w dwóch opcjach. Pierwszy sposób to druk czasopism za pomocą maszyn arkuszowych, drugi sposób to druk czasopism na maszynach rolowych typu heatset.

Wysokie nakłady – druk czasopism na maszynach rolowych heatset

Do druku czasopism o średnich i wysokich nakładach dedykowane są maszyny rolowe typu heatset. Drukarnia czasopism skieruje pracę na maszyny rolowe, gdy założenia projektu będą spełniały określone wymagania:

 

1. Nakład powyżej 10 000/ 15 000 sztuk.

2. Gramatura papieru przeznaczona do środka czasopisma nie przekracza 130 g.

3. Format samego czasopisma tożsamy lub zbliżony do możliwości technicznych maszyn rolowych heatset posiadanych przez naszą drukarnię (głównie czasopisma o formacie zbliżonym do A4 lub mniejsze)

 

Niższe nakłady i nietypowe rozwiązania – maszyny arkuszowe

 

Druk czasopism o nakładzie mniejszym niż 10 000 sztuk odbywa się na maszynach offsetowych arkuszowych. Maszyny arkuszowe są wykorzystywane również do druku czasopism bardziej prestiżowych, do których używa się papieru o wyższej gramaturze lub uszlachetnień w środkach. Zdarza się również, że z powodów technicznych drukarnia czasopism używa maszyn arkuszowych do druku magazynów o nietypowych formatach, mimo iż nakład sugerowałby użycie maszyn rolowych.

 

Drukarnia czasopism i nasze techniki introligatorskie


Elanders jako drukarnia czasopism od lat oferuje swoim klientom zarówno optymalne rozwiązania w zakresie wydruku, jak i dostarcza najciekawsze rozwiązania w zakresie uszlachetnień wykorzystywanych do ozdabiania ich okładek.

 

ZOBACZ VIDEO: Jak dobrać zdobienia na okładkę?

 Uszlachetnienia

Doświadczeni pracownicy, zaawansowane technologicznie maszyny drukujące i bogato wyposażona introligatornia pozwalają nam na sprawną obsługę zleceń dla wielu wymagających wydawców.

 

Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić na http://elanders.pl/uslugi lub skontaktuj się z nami już teraz!

 

Skontaktuj się z nami!

Telefonicznie

+48 23 662 23 16