Druk katalogów reklamowych

Drukarnia Elanders Polska specjalizuje się w druku katalogów w średnich i wysokich nakładach. Druk katalogu w najwyższej jakości!

 

Katalogi reklamowe pełnią ważną w rolę w promocji i sprzedaży oraz stanowią wizytówkę firmy. By jak najlepiej zaprezentować swoje produkty, potrzebujesz nie tylko dobrego projektu graficznego, ale także najwyższej jakości wydruku. Drukarnia katalogów Elanders oferuje nowoczesne rozwiązania w zakresie druku i wykończenia publikacji w średnich oraz wysokich nakładach. Dysponując doskonałym parkiem maszynowym i zatrudniając doświadczonych drukarzy, jesteśmy w stanie wykonać katalogi dla najbardziej wymagających klientów.

 

Druk katalogu

Nowoczesny park maszynowy – druk offsetowy

 

Posiadamy wysokiej klasy maszyny drukujące marki Heidelberg oraz Manroland, które gwarantują najlepszą jakość druku offsetowego. W zależności od specyfikacji technicznej i nakładu, proponujemy klientom odpowiednią technologię druku offsetowego.

 

W drukarni Elanders, do druku katalogów oferujemy zarówno druk rolowy, jak i druk arkuszowy. W przypadku średnich i wysokich nakładów rekomendujemy druk rolowy, który jest tańszą metodą druku niż druk arkuszowy. Dla niskich nakładów i nietypowych formatów optymalnym rozwiązaniem bywa druk na maszynach arkuszowych, który jest też stosowany do prestiżowych wydań na papierze o wyższej gramaturze, z uszlachetnieniem.

 

Optymalizacja kosztów nakładu druku katalogu

 

Jeśli specyfikacja techniczna katalogu nie do końca odpowiada możliwościom technicznym maszyn rolowych, wówczas opiekun klienta zarekomenduje niezbędne zmiany, aby praca mogła być wydrukowana na maszynach rolowych. Zmiany mogą dotyczyć kolorystyki, zmiany formatu czy gramatury papieru. Warto porównać koszt druku danego katalogu w obu technologiach i w ramach dość dużych oszczędności, zdecydować się na wprowadzenie zmian i realizację druku na maszynach rolowych.

 

ZOBACZ VIDEO: Dlaczego druk rolowy jest tańszy?

Dlaczego druk rolowy jest tanszy

W przypadku nakładów poniżej 10 000 szt. lub niestandardowej specyfikacji druk katalogów odbywa się na maszynach arkuszowych. Drukarnia Elanders posiada zarówno maszyny arkuszowe do 10 kolorów oraz oferuje szeroki wachlarz usług dodatkowych.

 

Nakłady takie jak 50 szt., 100 szt. czy 500 szt. katalogów to nakłady kwalifikujące się na druk cyfrowy. Warto wówczas poszukać małej, sprawdzonej drukarni cyfrowej w swojej okolicy.

 

Druk katalogów w różnych wersjach językowych

 

Elanders jako sprawdzona drukarnia katalogów często ma do czynienia z drukiem katalogów w wielu wersjach językowych. Jeśli katalog ma być wydrukowany na wiele rynków, w wielu wersjach językowych, wówczas druk odbywa się z wymianą płyt. Z reguły na każdą wersję językową wymienia się tylko kolor czarny, a pozostałe kolory stanowią część wspólną dla wszystkich katalogów.

 

Czytelny katalog z registrami

 

W ramach czytelnego podziału katalogu na sekcje klient może zaprojektować w swoich katalogach registry. Registry zdecydowanie ułatwią codzienne użytkowanie katalogu i dodatkowo sprawią, że katalog jest wizualnie ciekawszy. Registry mogą być widoczne lub schowane pod okładką. Klient ma do wyboru różne kształty registrów, od registrów kątowych, chorągiewkowych i kciukowych, przez registry panoramiczne, schodkowe, kształtowe, aż po formy specjalne.

 

Elanders, jako profesjonalna drukarnia katalogów, współpracuje tylko ze sprawdzonymi firmami specjalizującymi się w sztancowaniu registrów, gwarantując ostateczną doskonałą jakość katalogu.

 

Drukarnia katalogów a katalogi personalizowane

 

Podczas wyboru drukarni do druku swojego katalogu, warto zorientować się, czy dana firma oferuje dodatkowe usługi, takie jak: pojedyncze foliowanie katalogów czy adresowanie i wysyłkę pojedynczych egzemplarzy do finalnych odbiorców.

W drukarni Elanders oferujemy foliowanie pojedynczych katalogów w folię przeźroczystą lub czarną, adresowanie w postaci nadruku adresu na folię lub na egzemplarz katalogu, a w przypadku folii czarnej – etykietę adresową w postaci naklejki samoprzylepnej oraz wysyłkę poprzez Pocztę Polską.

 

Drukarnia Elanders oferuje druk katalogów w bardzo konkurencyjnych cenach. Drukujemy katalogi zarówno dla polskich jak i dla zagranicznych firm. Zapraszamy do kontaktu!

 

Zobacz, co jeszcze drukujemy http://elanders.pl/co-drukujemy lub skontaktuj się z nami już teraz!

 

Skontaktuj się z nami!

Telefonicznie

+48 23 662 23 16