Druk kalendarzy na spirali – dlaczego u nas?

Optymalizacja kosztów druku
Wysokie nakłady kalendarzy
25 letnie doświadczenie i profesjonalne doradztwo
Kontakta oss

Proces współpracy przy druku kalendarzy na spirali:

Drukujemy kalendarze w oprawie spiralowej w nakładach od 3 000 do 200 000 egzemplarzy.

Określ parametry techniczne – nakład, format, objętość, kolorystykę, surowce, rodzaj spirali i uszlachetnienia

Wyślij nam zapytanie. Jeśli potrzebujesz doradztwa, napisz.

Przeanalizuj otrzymaną ofertę i próbki materiałów.

Zleć nam druk i ciesz się profesjonalnie wydrukowanymi kalendarzami.

Våra teknologier

Rulloffset av typen heatset

Druk rolowy heatset jest rekomendowany tylko przy wysokich nakładach kalendarzy.

Rulloffset coldset

Druk rolowy coldsetowy jest stosowany przy druku kalendarzy w formacie A5.

Arkmatad utskrift

Druk arkuszowy jest stosowany przy druku najbardziej prestiżowych kalendarzy.

Druk kalendarzy a uszlachetnienia

Przy druku kalendarzy zachęcamy do użycia uszlachetnień, które dodatkowo podkreślą wyjątkowość danego projektu.

1.

UV-lackering 

Lakierowanie UV po całości lub wybiórczo na poszczególne elementy. Lakierowanie UV wybiórcze może być płaskie lub wypukłe.

2.

Laminering med folie 

Laminowanie folią błyszczącą matową, soft touch, anti scratch itd. Bardzo często łączy się folię matową albo soft touch z kontrastującym lakierem UV wybiórczym.

3.

Hot stamping

Hot stamping czyli nanoszenie różnego rodzaju folii – np. złotej, srebrnej, holograficznej – na gorąco.

4.

Prägling

Tłoczenie czyli wklęsły lub wypukły element odciśnięty w okładce. Może występować sam lub w połączeniu z hot stampingiem.

Kontakta oss

Bokbinderi

Limbindning med hotmelt

Limbindning med PUR-limLimbindning med PUR-lim

Oprawa zeszytowa płaska lub oczkowa

Oprawa spiralowa i O-wire

Oprawa twarda do średnich i wysokich nakładów

Falsning

Bigowanie

Perforering

Avrundning av hörn

Borrning av hål

Insertowanie ulotek i gadżetów

Pojedyncze foliowanie

Druk kalendarzy
a papier

Współpracujemy z producentami i dystrybutorami papieru zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. W zależności od specyfiki danej publikacji rekomendujemy odpowiedni papier w rolach lub arkuszowy. Oferujemy papiery niepowlekane, jak i powlekane. Dostępne są również papiery spulchnione oraz ekologiczne w różnych gramaturach.

Całoroczna reklama

Kalendarz firmowy to świetny całoroczny gadżet reklamowy, świąteczny upominek dla klientów i partnerów biznesowych czy narzędzie organizacyjne dla pracowników. Zdecydowanie warto o niego zadbać, a w całym tym zadaniu wesprze Państwa nasza zlokalizowana niedaleko Warszawy drukarnia offsetowa Elanders. Realizujemy zlecenia na druk kalendarzy w oprawie spiralnej typu o-wire w nakładzie od 3 000 do 200 000 sztuk. Naszą ofertę wyróżnia wiele technologii druku w ramach druku offsetowego (pole do optymalizacji kosztów, czasu zlecenia) oraz liczne metody uszlachetnień, które pozwalają uzyskać efekt premium materiałów.

Technologia

Realizujemy średnie i duże nakłady kalendarzy: od 3000 do 200 000 sztuk. W przypadku offsetu zwiększenie nakładów zawsze obniża koszt jednostkowy wydruku. Kalendarze drukujemy na najwyżej jakości maszynach arkuszowych Heidelberg Speedmaster XL lub rolowych typu Rotroman 55 w oprawie spiralnej typu o-wire, zamykanej. Okładzinę przednią i tylną i wkład łączymy za pomocą metalowej spirali, którą wkładamy w wycięte otwory, tak aby się w nich zakleszczyła. Kalendarz spiralny jest wygodny – kartki można obracać wraz z okładkami o 360 stopni. Idealnie sprawdza się jako miejsce zapisywania najważniejszych wydarzeń, o których nie możemy zapomnieć, a które przez cały miesiąc będą widoczne na naszym naściennym kalendarzu.

Spirala do 68 cm

Drukarnia Elanders podejmuje się różnych – czasem bardzo wymagających zadań – od standardowych po nietypowe i specjalne w średnich i wysokich nakładach. Przykładem są kalendarze wieloplanszowe, w rozmiarze XL.

Wykorzystując oprawę spiralną zamykaną, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kalendarze ścienne spiralowane o boku o długości oprawy aż do 68 centymetrów. Wydruk kalendarza w większym rozmiarze daje szerokie pole do popisu w sferze kreacji, a więc jego szaty graficznej. Taki kalendarz to wówczas nie tylko przydatne przez cały rok kalendarium, ale przede wszystkim nośnik wizerunkowy naszej marki. Chętnie doradzimy, jak odnaleźć się wśród różnych rodzajów kalendarzy i dopasować wybór do potrzeb, oczekiwań. Przygotujemy różne warianty oferty względem formatu i innych parametrów projektu, ułatwiając Państwu podjęcie najlepszej decyzji.

Prenumerera på vårt nyhetsbrev