Oferujemy druk cyfrowy instrukcji obsługi!

Drukarnia Elanders oferuje druk cyfrowy w dwóch zakładach produkcyjnych w Polsce i jest on dedykowany fabrykom lub firmom zarządzającym łańcuchami dostaw do stałej współpracy w zakresie produkcji instrukcji obsługi.

Drukarnia Elanders poprzez druk cyfrowy realizuje dla swoich stałych klientów liczne zamówienia niskich nakładów instrukcji obsługi.

Våra möjligheter

Druk w Płońsku 1+1

14miljoner

sidor/månad

Druk w Długołęce

56miljoner

sidor/månad

Druk cyfrowy w Elanders

Gramatura papieru 80 gsm, kolorystyka 1+1

2 zakłady produkcyjne

Dostępny tylko przy stałej współpracy

Zastosowanie druku cyfrowego

Druk cyfrowy pozwala na druk na wielu dostępnych podłożach w szerokim przedziale gramatur. Ma duże możliwości zastosowania. Począwszy od materiałów konferencyjnych, biznesowych i reklamowych, a kończąc na plakatach, ulotkach czy wizytówkach na papierach ozdobnych. Sprawdza się również przy druku książek, gdzie jest możliwość wydrukowania jednego egzemplarzu (np. egzemplarz próbny). 

Nie ma konieczności druku dużej ilości, które mogłaby przekroczyć zapotrzebowanie i z tym wiążące się koszty. Druk cyfrowy umożliwia bardzo szybką realizację pilnych zleceń, a przy drukach niskonakładowych jest znacznie bardziej opłacalny niż w przypadku wykorzystania druku offsetowego.

Korzyści wykorzystania druku cyfrowego

Czas realizacji

umożliwia wykonanie zlecenia natychmiast, nie wykonuje się tutaj żadnych płyt. Pierwsza odbitka ukazuje się natychmiast. Druk cyfrowy umożliwia bardzo szybką realizację pilnych zleceń

Niskie nakłady

istnieje możliwość wydrukowania jednej sztuki, nie ma nakładu minimalnego i możemy wydrukować dokładnie określoną potrzebną nam liczbę egzemplarzy.

Podłoża

druk cyfrowy pozwala na druk na wielu dostępnych podłożach w szerokim przedziale gramatur.

Personalizacja

każdy egzemplarz drukowanej publikacji może być inny. Możliwość pełnej personalizacji wydruków zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Umożliwia nadanie indywidualnego numeru seryjnego.

Optymalizacja kosztów

pozwala na znaczne oszczędności przy druku małych nakładów. Mamy również możliwość drukowania w partiach.

Zastosowanie

ma duże możliwości zastosowania. Począwszy od materiałów konferencyjnych, biznesowych i reklamowych, a kończąc na plakatach, ulotkach czy wizytówkach na papierach ozdobnych.

Kontakta oss

Druk cyfrowy a druk offsetowy

Drukarnia Elanders specjalizuje się w offsetowym druku rolowym i arkuszowym oraz w druku cyfrowym w średnich i wysokich nakładach. Jakie są między nimi różnice?

Digitaltryck

• Technologia druku stosowana przy niskich nakładach.
• Możliwość druku od jednej sztuki.
• Możliwość druku spersonalizowanego.
• Wykorzystywany często do druków „na żądanie” (np. realizowanych dla drukarni internetowych, produkujących kolejne egzemplarze książek dopiero po zamówieniu przez klienta).

Offsettryck

• Technologia druku stosowana najczęściej.
• Przeznaczony do wykonywania prac średnio nakładowych w wysokiej jakości.
• Pierwszorzędne odwzorowanie kolorów.
• Możliwość zastosowania kolorów specjalnych z rodziny PANTONE (druk arkuszowy).
• Wysokie walory estetyczne – katalogów, czasopism.

Elanders i Polen och övriga världen

Elanders Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Elanders Group działającego w kilkunastu państwach na kilku kontynentach. Na świecie Elanders oferuje swoje usługi w trzech obszarach: Print & Packaging, Supply Chain Management i e-Commerce Solutions.

W Polsce Elanders specjalizuje się w offsetowym druku rolowym, offsetowym druku arkuszowym oraz w druku cyfrowym w średnich i wysokich nakładach.

Dysponując tak szerokim parkiem maszynowym oraz wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrą pracowniczą, nasza drukarnia jest w stanie sprostać oczekiwaniom i potrzebom bardzo wymagających klientów.

Prenumerera på vårt nyhetsbrev