Druk gazetek promocyjnych – dlaczego u nas?

Heatset rollendrukken
z opcją kleju w grzbiecie
Profesjonalna obsługa
25 letnie doświadczenie
Neem contact op met ons

Proces współpracy przy druku gazetek sklepowych:

Drukujemy gazetki reklamowe w objętościach 8, 12 i 16 stron z klejem w grzbiecie w nakładzie od 150 000 sztuk a w oprawie zeszytowej w niższych nakładach lub wyższych objętościach.

Określ parametry techniczne – nakład, format, objętość, kolorystykę, surowce i oprawę.

Wyślij nam zapytanie. Jeśli potrzebujesz doradztwa, napisz.

Przeanalizuj otrzymaną ofertę i próbki materiałów.

Zleć nam druk i ciesz się szybko wyprodukowanymi gazetkami.

Onze technologie

Heatset rollendrukken

Druk rolowy heatset jest rekomendowany przy wysokich nakładach gazetek reklamowych wysokiej jakości.

Coldset rollendruk

Druk rolowy coldsetowy jest stosowany przy druku średnich i wysokich nakładów gazetek w formacie A5.

Vellendruk

Druk arkuszowy jest stosowany przy druku okładek lub niższych nakładach gazetek z papierem o wyższej gramaturze.

Druk gazetek a uszlachetnienia

Z reguły do gazetek reklamowych nie stosuje się uszlachetnień. Wyjątkiem mogą być bardziej eleganckie gazetki reklamowe z okładką, do której można użyć lakieru dyspersyjnego lub bardziej wysublimowanych uszlachetnień.

1.

UV-lak 

Lakierowanie UV po całości lub wybiórczo na poszczególne elementy. Lakierowanie UV wybiórcze może być płaskie lub wypukłe.

2.

Lamineren in folie 

Laminowanie folią błyszczącą matową, soft touch, anti scratch itd. Bardzo często łączy się folię matową albo soft touch z kontrastującym lakierem UV wybiórczym.

3.

Hot stamping

Hot stamping czyli nanoszenie różnego rodzaju folii – np. złotej, srebrnej, holograficznej – na gorąco.

4.

Embossing

Tłoczenie czyli wklęsły lub wypukły element odciśnięty w okładce. Może występować sam lub w połączeniu z hot stampingiem.

Neem contact op met ons

Binderij

Hotmelt-lijm binding

PUR-lijm gebonden

Oprawa zeszytowa płaska lub oczkowa

Oprawa spiralowa i O-wire

Oprawa twarda do średnich i wysokich nakładów

Vouwen

Bigowanie

Perforatie

Hoeken afronden

Gaten boren

Insertowanie ulotek i gadżetów

Pojedyncze foliowanie

Druk gazetek
a papier

Do druku gazetek z reguły używa się papierów rolowych o niższej gramaturze. Współpracujemy z producentami papieru i dystrybutorami zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. W zależności od specyfiki danej publikacji rekomendujemy odpowiedni papier. Oferujemy papiery zarówno wyższej, jak i niższej jakości, papiery niepowlekane, jak i powlekane. Dostępne są również papiery spulchnione oraz ekologiczne w różnych gramaturach.

Harmonogram wydawniczy

Realizujemy średnie i wysokie nakłady kolorowych gazetek reklamowych. Dysponując harmonogramem wydawniczym, zarządzamy ciągłością dostaw papieru potrzebnego do realizacji zlecenia, a dział logistyki dba o to, aby gotowe gazetki reklamowe trafiły do wybranych punktów zgodnie z założeniami projektu. 24 godzinny tryb pracy drukarni to gwarancja terminowej realizacji zlecenia.

Gazetki reklamowe drukujemy na offsetowych maszynach rolowych typu heatset.

Gazetki z klejem w grzbiecie

Z uwagi na fakt, że na produkcję gazetek reklamowych, szczególnie w branży FMCG, jest bardzo mało czasu, oferujemy druk i oprawę gazetek podczas jednego procesu produkcyjnego. Nasze maszyny rolowe mają taką możliwość w 3 objętościach – 8, 12 i 16 stron. Wówczas zaraz po druku, kiedy papier przechodzi przez zespół falcerek, nakładany jest dodatkowo klej, który łączy ze sobą kartki, a całość po sklejeniu, jest docinana do formatu końcowego. Po wyjściu z maszyny rolowej otrzymujemy gotowe gazetki, które następnie są pakowane i układane na paletach do wysyłki. W przypadku gazetek w mniejszych nakładach lub o większej objętości gazetki mają oprawę zeszytową.

Formaty

Mamy odcięcie w druku rolowym wynoszące 620mm więc optymalnym formatem gazetek w naszej drukarni jest wysokość 297mm lub zbliżona. Szerokość gazetki może być regulowana szerokością roli. Aby cena była najbardziej korzystna należy wziąć pod uwagę rekomendowaną wysokość gazetki oraz rekomendowaną objętość do druku rolowego z klejeniem w grzbiecie.

Abonneer u op onze nieuwsbrief