Kariera

Oferty pracy, staży, praktyk

Aktualna rekrutacja na stanowisko: Maszynista offsetowy

Stanowisko: Maszynista offsetowy

Miejsce pracy: Płońsk

Zadania:

przezbrajanie i obsługa maszyn drukarskich

stała kontrola procesu drukowania

zapewnienie ciągłości i odpowiedniej wydajności procesu drukowania

Wymagania

wykształcenie min. średnie

min. 3-letnie doświadczenie w obsłudze wielokolorowych maszyn Heidelberg/Roland itp. 8 i 10 kolorów (SW)

znajomość druku offsetowego, UV oraz druku na lakierze dyspersyjnym

znajomość techniczna maszyn drukarskich

umiejętność dokonywania napraw z zakresu podstawowej obsługi maszyn drukarskich

zorientowanie na jakość

umiejętność pracy w zespole

odpowiedzialność i niezawodność

Oferujemy:

pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

możliwość szkoleń i awansu

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikację prosimy wysłać na adres e-mail: recepcja.plonsk@elanders.com

Bądź z nami w kontakcie